O nas

Witamy na naszej stronie internetowej.

Nasza firma istnieje od roku 2000. Ogrody zaczęliśmy tworzyć z pasji do przyrody. Sprawia nam to wiele radości i przyjemności. Mamy dużo nowych i oryginalnych pomysłów. Tworzymy niepowtarzalne aranżacje. Staramy się sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. Do każdego założenia podchodzimy indywidualnie. Projektujemy i budujemy ogrody: przydomowe, przy firmach, obiektach sakralnych ogrody zimowe. Zatrudniamy doświadczonych i solidnych pracowników. Naszą pasją jest woda w ogrodzie: oczka wodne, kaskady, źródełka, strumyki, gejzery. Jej ruch i dźwięk ożywia ogród. Pragniemy państwu przedstawić nasze pomysły i osiągnięcia.

Projektowanie ogrodów i architektura krajobrazu. Udane projekty ogrodów można poznać po silnym piętnie ich indywidualności. Wszystko powinno mieć w nich swój cel estetyczny, bądź praktyczny i tworzyć jeden spójny obraz. Projektowanie zieleni to prawdziwa sztuka i duże wyzwanie. Czy Państwa ogród ma być cichą oazą, wizytówką dla gości, stanowić piękny widok z salonu, czy ma być dodatkiem, pokojem na dworze w którym będzie się jadać i wypoczywać? Czy może ma być rajem dla zwierząt, cienistym lub słonecznym zakątkiem gdzie można przesiadywać, opalać się lub bezpiecznym miejscem zabaw dla dzieci?

Wodę w ogrodzie możemy zorganizować dla naszych klientów na tysiąc różnych sposobów i każdy będzie inny. Taki charakter ma przecież woda… Nie tylko kaskada, a nawet oczko wodne jest tego żywym dowodem. Woda w ogrodzie jest wspaniałym, fascynującym, elementem estetycznym kształtującym krajobraz. Wprowadza ruch, zapach. Umożliwia odczuwanie przez dotyk. Przynosi świeżość. Stanowi znakomity element relaksacyjny. Występują, tak jak w przyrodzie, podstawowe formy występowania zbiorników, spadów i koryt spływu wody. Można tu wymienić oczka, sadzawki, stawy ogrodowe, kaskady, potoki, strumyki, wodotryski, studnie. 

System nawadniający jest kompleksową kombinacją rurociągów, zaworów, połączeń elektrycznych oraz zraszaczy wynurzalnych. Piękny ogród to zielona trawa, zdrowe dorodne rośliny i kolorowa toń kwiatów. Aby mógł nas cieszyć, między innymi musi być wypełniony warunek regularnego podlewania. Naturalne opady nie są w stanie zabezpieczyć odpowiedniej ilości wody, dlatego też roślinność wymaga sztucznego nawadniania.

Znajdź nas

Ogrody – Budowa
Jerzy Bieńkowski
Tomaszewo 22
87- 340 Osiek
mobile tel. 693367503
mobile tel.607560323
mobile tel. 501309853

e-mail jerzybienkowski@wp.pl

Galeria

24 OLYMPUS DIGITAL CAMERA 1 13 7 14