Systemy nawadniania

Uzyskanie pięknego trawnika, niestety nie polega tylko na rozłożeniu gotowej rolki z trawą. O każdy trawnik należy odpowiednio dbać, aby móc cieszyć się piękną zieloną murawą, wychodząc na swój ogród. Jednymi z ważniejszych elementów, o które należy zadbać, jest zapewnienie mu odpowiedniego nawodnienia. W obecnych czasach na całe szczęście podlewanie trawnika nie musi być pracochłonnym zajęciem, ponieważ teraz łatwo dostępne są systemy, które będą same dbały o podlewanie trawy.

Systemy nawadniające – Brodnica

W Polsce obecnie przez zmieniający się klimat trudno jest o piękny, dywanowy trawnik. Występujące niewystarczające opady, długotrwałe susze i żarzące słońce nie sprzyjają w żadnym stopniu murawie, a z roku na rok coraz bardziej dają o sobie znać. Jednakże, dobre jest to, że technologia idzie ciągle do przodu i istnieje wiele sposobów, aby jakkolwiek przeciwdziałać tym utrudnieniom. Z tego powodu jednym z lepszych rozwiązań, aby pomóc trawie, jest zamontowanie w swoim ogrodzie systemów nawadniających (Brodnica).

W usługi naszej firmy wchodzi nie tylko projektowanie i zakładanie ogrodów, ale także montaż systemów nawadniających, dzięki którym trawnik będzie mógł odżyć i pięknie się prezentować przez lata. Zapewniamy indywidualny projekt oraz montaż instalacji nawadniania. Decydując się na współpracę z nami, gwarantujemy w dalszym etapie również serwis i konserwację urządzeń. Wszystkie produkty, których używamy, są najwyższej jakości, od renomowanych producentów, dzięki czemu posiadają gwarancję idealnego sprawowania się w ogrodach.

Szereg zalet i same korzyści – systemy nawadniające Brodnica

Nie trudno przyznać, że posiadając w swoim ogrodzie systemy nawadniające (Brodnica), właściciele ogrodów zostają poważnie odciążeni z obowiązku podlewania trawnika. Wystarczy raz na jakiś czas je odpalić lub nastawić na daną godzinę i same będą chodzić, bez zbędnej pomocy.

Dlaczego warto jest zainstalować u siebie systemy nawadniające – Brodnica?

Automatyczne nawadnianie posiada tyle zalet, że ciężko jest je zliczyć, jednak warto wymienić chociaż część z nich:

  • oszczędność czasu właścicieli – nie trzeba pilnować wody ani samemu spędzać czasu z wężem ogrodowym bądź konewką na ogrodzie. Już nie wspominając o ogrodach posiadających bardzo duże powierzchnie,
  • oszczędność wody – systemy nawadniające ograniczają zużycie wody. Często ilość zaoszczędzonej wody podczas podlewania automatycznego, porównując do ręcznego, wynosi nawet 50%,
  • komfort podczas koszenia trawy – nie ma żadnych wystających elementów, ponieważ systemy nawadniania są specjalnie ukryte, aby nie przeszkadzać w ogrodzie,
  • trawnik i rośliny są utrzymane w dobrej kondycji, dzięki regularnemu i odpowiedniemu podlewaniu.

Dlaczego warto nam zaufać?

Systemy nawadniające w Brodnicy wykonywane przez naszą firmą cechują się dużą solidnością i wytrzymałością. Będą działały przez wiele lat, ze względu na ich wysoką jakość oraz odpowiedni montaż. Nasza załoga składa się z wyspecjalizowanych i doświadczonych osób, które posiadają odpowiednią wiedzę na temat montowania systemów nawadniających.

Znajdź nas

Ogrody – Budowa
Jerzy Bieńkowski
Tomaszewo 22
87- 340 Osiek
mobile tel. 693367503
mobile tel.607560323
mobile tel. 501309853

e-mail jerzybienkowski@wp.pl

Galeria

1 11 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA 14 10